Adobe® Photoshop® Touch

No, chyba najlepsza obecnie aplikacja do obróbki zdjęć i rysunków na Androida. Jedyną jej wadą jest może to, że jest troszkę bardziej skomplikowana, w porównaniu do innych podobnych programów i ma lekko zmieniony interfejs w porównaniu do tradycyjnego Photoshop’a.

Na szczęście jednak wraz z aplikacją otrzymujemy świetnie przygotowany tutorial i już po paru minutach można się nią posługiwać zupełnie swobodnie.

A co w środku? To co po Photoshopie możemy się spodziewać – czyli: praca na warstwach, pędzle i profesjonalne narzędzia do efektów i korekty zdjęcia (niestety niezbyt bogata lista, za to dość dobrze konfigurowalna). I do tego usługa Creative Cloud, czyli wstępnie przygotowane pliki możemy przechowywać w chmurze i poddawać dalszej edycji np. w Photoshopie CS5 czy CS6.

Według mnie jest to program raczej do zaawansowanej (o ile o takowej w ogóle może być mowa na tabletach) obróbki zdjęć. Dla zwykłego zrobienia i szybkiego opublikowania zdjęcia polecam raczej prostsze aplikacje, np. Camera ZOOM FX czy Instagram.

 

Tytuł: Adobe® Photoshop® Touch

Producent: Adobe Systems

Cena: 31,59 zł

Poniżej jeszcze video-prezentacja „fotoszopa tacza” ;)