Najlepsza aplikacja dla kobiet

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy dziś doskonałą aplikację do makijażu jaką jest Perfect365, dostępny w Google Play. Patrząc na rezultaty kilku testów i zadowolenia użytkowniczek, jakie mogliśmy zaobserwować podczas rzeczywistego użytkowania programu, można odnieść wrażenie, że jest to chyba najlepsza i wręcz wymarzona aplikacja do wizażu dla kobiet.

Korzystanie z niej jest banalnie proste – robimy zdjęcie twarzy, zaznaczmy charakterystyczne punkty (a w zasadzie dokonujemy niewielkiej korekty, bo program sam rozpoznaje potrzebne kontury) i od razu możemy przystępować do malowania się.

Jeżeli sami nie mamy pomysłu, to na początek Perfect365 oferuje kilkanaście predefiniowanych propozycji makijażu, które potem możemy dowolnie modyfikować. W aplikacji znajdziemy wszystko, co znajduje się już w kobiecej torebce, a więc: cienie, tusze, pudry, podkłady, sztuczne rzęsy, szminki, itp. I to wszystko w kilku wariantach i kolorach. Nic dodać, nic ująć -€“ wirtualna kosmetyczka niemal doskonała. W aplikacji jest nawet chirurg plastyczny, umożliwiający lekkie odchudzenie twarzy, korektę nosa, uśmiechu.

Perfect365 warto zainstalować szczególnie jeżeli szukacie pomysłu np. na makijaż ślubny lub gdy chcecie trochę poeksperymentować -“ zwłaszcza, ze aplikacja jest darmowa.

p.s. Aplikację polecamy także panom – szczególnie tym, którzy chcą zainteresować swoje dziewczyny nowoczesnymi technologiami i przekonać je do używania smartphonu lub tabletu.

perfect365

 

Nazwa: Perfect365

Wydawca: ArcSoft, Inc 

Cena: za darmo