Talking Tooth – czyli aktywna rozmowa z dentystą

Ileż to razy zdarzało się Wam siedzieć na fotelu dentystycznym i podczas zabiegu, z ustami pełnymi sprzętu, wysłuchiwać historii życia lub innych opowieści Waszego dentysty? :)

No, może przesadzam – gdyby to było tylko tyle, to jeszcze nic takiego – da się wysiedzieć. Ale co w sytuacji, gdy zadaje on ciągle jeszcze jakieś pytania, na które o zgrozo, oczekuje od nas odpowiedzi?

Nie wiem, jak Wy, ale dla mnie wszelkie odpowiadanie, potakiwanie czy też zaprzeczanie, w sytuacji, gdy jakaś wiertarka krąży mi po zębach, jest co najmniej kłopotliwe.

By jednak nie robić przykrości dentyście, postanowiłem zaprząść do konwersacji… smartfon!

Za pomocą małej aplikacji – Talking Tooth (Gadający Ząbek) – możemy nareszcie prowadzić z dentystą jako taką logiczną konwersację podczas zabiegu. Wystarczy ją uruchomić (najlepiej na smartfonie ;) ) i kciukiem wybierać odpowiednie przyciski. To wszystko. Aplikacja sama odpowie za nas podstawowymi zwrotami typu „Tak”, „Nie”, „Stop” itp.

Przy okazji – z racji, że nie znalazłem podobnej aplikacji w Google Play, napisałem ją sam pod wpływem impulsu ;) . Na razie jest wersja angielska, ale wkrótce dołożę polską.

Jakby coś nie działało albo macie jakieś sugestie, to proszę je zgłaszać tutaj. Z góry dzięki za wszelkie uwagi.

 

Talking-Tooth-1

 

Tytuł: Talking Tooth

Producent: Appradar.pl

Cena: Za darmo